Mudanya’da AK Parti seçim ofisine coşkulu açılış

BURSA (İGFA)- Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Lider adayı Gökhan Dinçer’in seçim irtibat ofisi açılışına Bursa Milletvekilleri’nden evvelki periyot Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank ile Refik Özen’in yanı sıra Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş ve Dava Ocakları Bursa İl Başkanı Mehmet Muhittin Saltık ile birlikte AK Parti Mudanya İlçe Lideri Osman Şeker ve MHP Mudanya İlçe Başkanı Hasan Uysal ile çok sayıda partililer katıldı.

Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Lider adayı Gökhan Dinçer, coşkulu günlerinde yanlarında olan Mudanyalılara gönülden teşekkür etti. İsmine açılan irtibat ofisinin kalan 28 günlük süreçte hoşluklara vesile olmasını ve daima birlikte burçlara Cumhur İttifakı bayrağını dikebilmek ismine aracı olmasını temenni eden Dinçer, “İttifakımız, teşkilatımız ve tüm takımlarımızla 31 Mart akşamı Mudanya’yı ‘Gerçek Belediyecilik’ ile kavuşturmaya hazırız ve kararlıyız” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, şehri daha ileriye taşıyacak yeni devirdeki vizyonunu ve gerçekleştireceği projeleri özetlerken, Bursa Milletvekili Mustafa Varank da, Mudanyalılardan takviye istedi.

Konuşmalar akabinde açılış kurdelesi kesilerek, toplu fotoğraf çekildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir